CATERING

 

Plánujete firemní akci, rodinnou oslavu nebo třeba svatbu? Zajistíme vám perfektní catering a sestavíme menu přesně podle vašich představ. Na zahradě, ve firmě nebo u nás U MACHŮ – nezáleží kde. Catering vám na míru připravíme kdekoli a možno i s obsluhou.

Raut

Občerstvení formou rautu patří mezi nejoblíbenější typy cateringu. Jídlo servírujeme na švédských stolech v bufetu. Hosté nečekají a sami si vyberou, na co mají chuť. Mohou se také k bufetu opakovaně vracet a rozložit si jednotlivé chody. Dezert si tak vychutnají třeba až později s odpolední kávou.

Na švédských stolech si hosté mohou vybrat z několika chodů. Servírujeme teplé i studené předkrmy například formou tapas (malých jednohubek), několik hlavních chodů i dezerty a nápoje. V nabídce nesmí chybět několik druhů kvalitního masa, omáček a celá řada příloh. Při přípravě menu z české nebo slovenské kuchyně nesmí chybět domácí knedlíky nebo lokše.

Myslíme i na vegetariány, a proto v bufetu vždy naleznete i bezmasé pokrmy. Součástí některých rautů bývá i speciální koutek, kde kuchař dohotovuje některé pokrmy, aby byly co nejčerstvější.

Servírovaný catering

Od rautu se odlišuje tím, že hosté sedí u stolů a obsluha banketu přináší jednotlivé pokrmy na talířích podle předem domluveného menu. Formou banketu servírujeme vždy několik chodů od předkrmu po dezert. Základem je rychlá obsluha a vyvážené menu.

Svatební catering na míru

Svatba je výjimečná událost. Chápeme, že máte příprav až nad hlavu. Proto vám rádi se svatebním cateringem pomůžeme. Od lehkého občerstvení, osvěžujících nápojů po bohatou svatební hostinu a dezerty. Nelamte si s ničím hlavu. Postaráme se o perfektní servis a zajistíme občerstvení po celou dobu akce.

Powered by Watch Dragon ball super